Meter: reflectometer; graphical,LCD (128x64),with a backlit
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WMGBTDR410
Tootja: SONEL
Tootja tootekood: WMGBTDR410
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter: reflectometer; graphical,LCD (128x64),with a backlit
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Dimensions | 165x90x37mm |
| Kind of display used | LCD |
| Display resolution | 128x64 |
| Input impedance | 50Ω, 100Ω |
| Standard equipment | 2 crocodile clips, neckstrap, soft case, test lead |
| Detection | place of cable failure |