Tootekood: WNS20S100CXQ
Tootja: WeEn Semiconductors
Tootja tootekood: WNS20S100CXQ
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x10A; TO220FP; Ufmax: 0.95V
Mounting THT
Case TO220FP
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. load current 20A
Max. forward impulse current 120A
Max. forward voltage 950mV