Tootekood: WNS40H100CGQ
Tootja: WeEn Semiconductors
Tootja tootekood: WNS40H100CGQ
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x20A; TO262E; Package: tube
Mounting THT
Case I2PAK
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. load current 40A
Max. forward impulse current 380A
Max. forward voltage 680mV