Tootekood: WR04X1003FGL
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WR04X1003FGL
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0402; 100kΩ; 62.5mW; ±1%; 100ppm/°C; 50V
Power 62.5mW
Resistance 100kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Tolerance ±1%
Case - mm 1005
Temperature coefficient 100ppm/°C