Tootekood: WR06X6801FGL
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WR06X6801FGL
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 6.8kΩ; 100mW; ±1%; 100ppm/°C; 75V
Power 100mW
Resistance 6.8kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 100ppm/°C