Tootekood: WR08X1000FGL
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WR08X1000FGL
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0805; 100Ω; 125mW; ±1%; 100ppm/°C; 150V
Power 125mW
Resistance 100Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Tolerance ±1%
Case - mm 2012
Temperature coefficient 100ppm/°C