Tootekood: WR08X104 JQL
Tootja: WALSIN
Tootja tootekood: WR08X104 JQL
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0805; 100kΩ; 125mW; ±5%; 100ppm/°C; 150V
Power 125mW
Resistance 100kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Tolerance ±5%
Case - mm 2012
Temperature coefficient 100ppm/°C