ROCKER
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
68.0
Tootekood:
WRG32F2FBGEN
Tootja: ZF
Tootja tootekood: WRG32F2FBGEN
Spetsifikatsioon tootele ROCKER
| Mounting | on panel |
| Operating temperature | -20...65°C |
| Type of switch | ROCKER |
| Contact material | Ag |
| Max. contact resistance | 20mΩ |
| Mounting hole diameter | 22x30mm |
| Backlight colour | green |
| Illumination | neon lamp |
| Contacts configuration | DPST |
| AC contacts rating @R | 16A |
| Switching method | ON-OFF |