Power LED; white neutral; 5000(typ)K; 260(typ)lm; 120°; XM-L
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
XMLBWT-00-0000-000LT50E3-1
Tootja: CREE
Tootja tootekood: XMLBWT-00-0000-000LT50E3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; white neutral; 5000(typ)K; 260(typ)lm; 120°; XM-L
| Series | XM-L |
| Dimensions | 5x5mm |
| Maximum power | 10.05W |
| LED colour | white neutral |
| Front | convex |
| Colour temperature | 5000K |
| Min. colour rendering index | 75 |
| LED current | 700mA...3A |