SIGNAL TOWER, FLASHING/STEADY, 5V, USB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
XVGU3SWV
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: XVGU3SWV
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SIGNAL TOWER, FLASHING/STEADY, 5V, USB
| Supply voltage | 5V DC |
| Operating temperature | 0...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | mix colors |
| Interface | USB |
| Diameter | 60mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light, horn |
| Type of signaller | signalling column |