Transport wheel; Ø: 100mm; W: 35mm; 240kg; Mat: cast iron; -60÷500°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
Z 100/12S
Tootja: RADER
Tootja tootekood: Z 100/12S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 35mm; 240kg; Mat: cast iron; -60÷500°C
| Operating temperature | -60...500°C |
| Material | cast iron |
| Body material | steel |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 240kg |
| Wheel width | 35mm |
| Wheel diameter | 100mm |