Transport wheel; Ø: 160mm; W: 40mm; 400kg; Mat: cast iron; -60÷500°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
Z 160/20S
Tootja: RADER
Tootja tootekood: Z 160/20S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 160mm; W: 40mm; 400kg; Mat: cast iron; -60÷500°C
| Operating temperature | -60...500°C |
| Material | cast iron |
| Body material | steel |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 400kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 160mm |