Tootekood: Z2SMB100
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: Z2SMB100
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 2W; 100V; 19mA; SMD; reel,tape; SMB; single diode
Mounting SMD
Case SMB
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 3W
Type of diode Zener
Zener voltage 100V