Tootekood: Z2SMB120
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: Z2SMB120
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 2W; 120V; 16mA; SMD; reel,tape; SMB; single diode
Mounting SMD
Case SMB
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 3W
Type of diode Zener
Zener voltage 120V