Module: regulator; NTC; temperature; SPDT; OUT 2: SPDT; on panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
Z31Y-HSRB
Tootja: ASCON TECNOLOGIC
Tootja tootekood: Z31Y-HSRB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: regulator; NTC; temperature; SPDT; OUT 2: SPDT; on panel
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Type of module | regulator |
| Mounting hole diameter | 71x29mm |
| Kind of display used | 3-digit LED |
| Additional functions | DEFROST |
| Kind of temperature sensor | NTC |
| Controlled parameter | temperature |
| Kind of output 1 | SPDT |
| Controlled parameter range | -99,9...999, depends on temperature sensor |
| The programming method | keypad |
| Kind of output 2 | SPDT |