Tootekood: Z3SMC200
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: Z3SMC200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 3W; 200V; 14mA; SMD; reel,tape; SMC; single diode
Mounting SMD
Case SMC
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 3W
Type of diode Zener
Zener voltage 200V