Spur gear; whell width: 16mm; Ø: 41mm; Number of teeth: 80; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-0.5-80
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550035
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 16mm; Ø: 41mm; Number of teeth: 80; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 4mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 16mm |
| Wheel diameter | 41mm |
| Number of teeth | 80 |
| Module | 0.5 |