Spur gear; whell width: 25mm; Ø: 29mm; Number of teeth: 27; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-1.0-27
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550133
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 25mm; Ø: 29mm; Number of teeth: 27; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 6mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 25mm |
| Wheel diameter | 29mm |
| Number of teeth | 27 |
| Module | 1 |