Spur gear; whell width: 25mm; Ø: 52mm; Number of teeth: 50; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-1.0-50
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550177
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 25mm; Ø: 52mm; Number of teeth: 50; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 10mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 25mm |
| Wheel diameter | 52mm |
| Number of teeth | 50 |
| Module | 1 |