Spur gear; whell width: 30mm; Ø: 57mm; Number of teeth: 36; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-1.5-36
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550349
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 30mm; Ø: 57mm; Number of teeth: 36; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 30mm |
| Wheel diameter | 57mm |
| Number of teeth | 36 |
| Module | 1.5 |