Spur gear; whell width: 35mm; Ø: 62mm; Number of teeth: 29; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-2.0-29
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550535
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 35mm; Ø: 62mm; Number of teeth: 29; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 14mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 35mm |
| Wheel diameter | 62mm |
| Number of teeth | 29 |
| Module | 2 |