Spur gear; whell width: 40mm; Ø: 42.5mm; Number of teeth: 15; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-2.5-15
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550705
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 40mm; Ø: 42.5mm; Number of teeth: 15; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 10mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 42.5mm |
| Number of teeth | 15 |
| Module | 2.5 |