Spur gear; whell width: 40mm; Ø: 92.5mm; Number of teeth: 35; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-2.5-35
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550745
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 40mm; Ø: 92.5mm; Number of teeth: 35; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 16mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 92.5mm |
| Number of teeth | 35 |
| Module | 2.5 |