Spur gear; whell width: 40mm; Ø: 105mm; Number of teeth: 40; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-2.5-40
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550755
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 40mm; Ø: 105mm; Number of teeth: 40; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 18mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 105mm |
| Number of teeth | 40 |
| Module | 2.5 |