Spur gear; whell width: 45mm; Ø: 156mm; Number of teeth: 50; ZCL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZCL-3.0-50
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 550875
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spur gear; whell width: 45mm; Ø: 156mm; Number of teeth: 50; ZCL
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | hub with pass-through hole |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Type of mounting element | spur gear |
| Wheel width | 45mm |
| Wheel diameter | 156mm |
| Number of teeth | 50 |
| Module | 3 |