Transport wheel; Ø: 200mm; W: 50mm; 1000kg; Mat: polyurethane
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZPU-200/20K
Tootja: RADER
Tootja tootekood: ZPU 200/20K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 200mm; W: 50mm; 1000kg; Mat: polyurethane
| Material | polyurethane |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 92 |
| Force kg | 1t |
| Wheel width | 50mm |
| Wheel diameter | 200mm |