Transport wheel; Ø: 300mm; W: 70mm; 2200kg; Mat: polyurethane
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ZPU-300/30K
Tootja: RADER
Tootja tootekood: ZPU 300/30K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 300mm; W: 70mm; 2200kg; Mat: polyurethane
| Material | polyurethane |
| Panel cutout diameter | 30mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 92 |
| Force kg | 2.2t |
| Wheel width | 70mm |
| Wheel diameter | 300mm |