Product code: 1210W2J0104T5E
Manufacturer: ROYAL OHM
Manufacturer code: 1210W2J0104T5E
Product downloads
Specification for Resistor: thick film; SMD; 1210; 100kΩ; 1/2W; ±5%; -55÷155°C; 200VAC
Mounting SMD
Power 500mW
Resistance 100kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%