Drill bit; for metal; Ø: 3mm; L: 61mm; Working part len: 33mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
4932373336
Manufacturer: Milwaukee
Manufacturer code: 4932373336
Product downloads
Specification for Drill bit; for metal; Ø: 3mm; L: 61mm; Working part len: 33mm
| Length | 61mm |
| Quantity in package | 10pcs. |
| Conform to the norm | DIN 338 |
| Tools application | cast iron, steel, tool steel |
| Drill diameter | 3mm |
| Working part length | 33mm |
| Type of power tool accessories | drill bit |
| Kind of drill bit | for metal |