Enclosure: 19" standard; Standard: 19"; 6U; black; Y: 600mm; X: 600mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
54489
Manufacturer: QOLTEC
Manufacturer code: 54489
Product downloads
Specification for Enclosure: 19" standard; Standard: 19"; 6U; black; Y: 600mm; X: 600mm
| Mounting | for wall mounting |
| Dimension Y | 600mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 600mm |
| Kit contents | cylindrical lock |
| Standard | 19" |
| Cover colour | black |
| Useful height (U) | 6U |