Enclosure: multipurpose; X: 105mm; Y: 105mm; Z: 75mm; ZP; ASA; white
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
ZP10510575SB-ASA
Manufacturer: KRADEX
Manufacturer code: ZP105.105.75SB TM ASA
Product downloads
Specification for Enclosure: multipurpose; X: 105mm; Y: 105mm; Z: 75mm; ZP; ASA; white
| IP rating | IP67 |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Resistance to | UV rays |
| Version | with brass bushing |
| Series | ZP |
| Dimension Y | 105mm |
| Body colour | white |
| Dimension X | 105mm |
| Dimension Z | 75mm |
| Cover colour | white |