Tootekood: 0603WAJ022JT5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 0603WAJ022JT5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 2.2Ω; 1/10W; ±5%; -55÷155°C; 75VAC
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 2.2Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%