Tootekood: 0805W8F750JT5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 0805W8F750JT5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 75Ω; 1/8W; ±1%; -55÷155°C; 150VAC
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 75Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%