Tootekood: 1206W4F3902T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 1206W4F3902T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 39kΩ; 1/4W; ±1%; -55÷155°C; 200VAC
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 39kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%