Tootekood: 1206W4J0474T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 1206W4J0474T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 470kΩ; 1/4W; ±5%; -55÷155°C; 200VAC
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 470kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%