Screw; for wood,for chipboard; 4x35; Head: button; Pozidriv; PZ2
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1943928
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1943928
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; for wood,for chipboard; 4x35; Head: button; Pozidriv; PZ2
| Material | steel |
| Series | SPAX |
| Length | 35mm |
| Thread | 4 |
| Plating material | zinc |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | button |
| Kind of cut | Pozidriv |
| Head height | 1.9mm |
| Head diameter | 9.6mm |
| BN standard | 8702 |
| Screw application | for chipboard, for wood |