Tootekood: AMESP200U-48S277JZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMESP200U-48S277JZ
  • Output current
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; for building in; 200W
Output current 4.2A
Supply voltage 230V
Operating temperature -40...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Body dimensions 194x55x26mm
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 94%