Tootekood: EC5DAW-48D15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5DAW-48D15N
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷74V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 6.6g
Output current 333mA
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection over current, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 86.5%
Output current 2 333mA