Tootekood: FNCL10PK20
Tootja:
Tootja tootekood: FNCL10PK20
  • Power
  • Colour
  • Material
  • Cable length
  • Diameter
  • Plug variant
  • Type of fan
  • Cable/adapter structure
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; 20W; 220÷240V; Ø: 250mm; Len: 1.5m; 335x265x110mm; pink
Power 20W
Colour pink
Material metal
Cable length 1.5m
Diameter 250mm