Tootekood: LC2D12F7
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: LC2D12F7
  • Mounting
  • Mounting
  • Max. operating current
  • Leads
  • Width
  • Height
  • Type of contactor
  • Integrated auxiliary contacts
  • Contacts configuration
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Contactor: 3-pole reversing; NO x3; Auxiliary contacts: NC + NO
Mounting on panel, for DIN rail mounting
Max. operating current 12A
Leads screw terminals
Width 90mm
Height 77mm