Product code: LUCA12BL
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Manufacturer code: LUCA12BL
  • Supply voltage
  • Range of overcurrent release settings
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for Module: control unit; 3÷12A; TeSys Ultra; 24VDC
Supply voltage 24V DC