Tootekood: LUCA12BL
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: LUCA12BL
  • Supply voltage
  • Range of overcurrent release settings
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Module: control unit; 3÷12A; TeSys Ultra; 24VDC
Supply voltage 24V DC