Product code: LUCA18BL
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Manufacturer code: LUCA18BL
  • Supply voltage
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for Module: control unit; 4.5÷18A; TeSys Ultra; 24VDC
Supply voltage 24V DC