Tootekood: LUCA18BL
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: LUCA18BL
  • Supply voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Module: control unit; 4.5÷18A; TeSys Ultra; 24VDC
Supply voltage 24V DC